BSG

Bractwo Świętego Gandalfa


#1 2015-08-14 23:53:33

bumbel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-08-14
Posty: 1
Punktów :   

|ASMSA|bumbeL.

1.Nick: |ASMSA|bumbeL.
2.Pasek z panelu pylife:   https://panel.pylife.pl/i/127065.pasek1.png
3.Imię: Filip
4.Wiek: 15
5.Czego oczekujesz od gangu: Od organizacji oczekuję kultury jak i zabawnej ekipy : W końcu ekipa jest najważniejsza.
6.Czy posiadasz komunikator głosowy wraz z działającym mikrofonem
7.Co jesteś w stanie zaoferować na gang: Jestem w stanie zaoferować dobrą zabawę , i różnego typu konkursy. (Co jakiś czas)
8.Coś o sobie:  Witam , mam na imię Filip mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim i mam 15 lat. Jestem koleżeński , miły , kulturalny , sprytny , szybko się uczę i bardzo łatwo nawiązuję dobry kontakt z drugą osobom.Próbuję nie popełniać błędów ortograficznych jak i interpunkcyjnych. Interesuję się wieloma sportami..W wolnym czasie lubię popływać i pójść na boisko z kolegami poharatać w piłkę nożną . Jednak nadal rozwijam swoje zainteresowania.
9.Dlaczego gang BSG: Myślę że to właśnie ten gang .. Szukam tego idealnego i myślę że chyba już znalazłem , pisze podanie bo bardzo zależy mi na tej organizacji ..  Jest tu zgrana ekipa nie myśląca tylko o pieniążkach lub autach..
10.Dlaczego właśnie ty: Jest to jedno z trudniejszych pytań. Chciałbym spróbować czegoś nowego , zawrzeć nowe znajomości , poznać super ekipę.. Myślę że jak uda mi się dołączyć to napewno się na mnie nie zawiedziecie.

Offline

 

#2 2015-08-15 00:33:36

F.O.D

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 1002
Punktów :   

Re: |ASMSA|bumbeL.

Przyjęty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupa-slask.pun.pl www.kuleko.pun.pl www.fallenguild.pun.pl www.patapon3.pun.pl www.sesyje.pun.pl